Zobacz PSM wirtualnie

spacer wirtualny 360kliknij i zobacz >

ZATRUDNIENI W PAŃSTWOWEJ SZKOLE MUZYCZNEJ I ST. W BRZEGU

NAUCZYCIELE:

1. Baranek Maria teoria muzyki 1968-2000
2. Baranek Stanisław flet 1967-1970, 1980-1982
3. Banasiewicz Edward perkusja 1972-1974
4. Bachurska Anna skrzypce 1996-1999
5. Baum Anna fortepian 1978-1981
6. Banowicz Jadwiga fortepian, rytmika 1974-1982
7. Bąk Dorota flet 1977-1978
8. Berghausen Lidia flet, teoria 1989-obecnie
9. Binkowski Henryk skrzypce 1965-1966
10. Bogdanowicz Janusz fortepian 1968-1999
11. Bogdanowicz-Drobina Joanna fortepian 1985-1986, 1991-obecnie
12. Bogdanowicz Tadeusz akordeon 1960-1993
13. Bogajewicz Anna fortepian 1968-1971
14. Bolsewicz Elżbieta flet 1978-1979
15. Borowski Jan akordeon 1975-1976
16. Bochdelak Maria fortepian 1951-1967
17. Brożyński Wiesław perkusja 1976-1977
18. Brecka Alina rytmika 1963-1964
19. Brzecka Anna rytmika, umuzykalnienie 1951-1952
20. Bubiłek Adam skrzypce 1976-1977, 1985-1987
21. Bujoczek Kazimierz trąbka 2006-2008
22. Corti Egon skrzypce 1952-1953
23. Czernik Adam akordeon 1958-1979
24. Czerwińska Krystyna rytmika, umuzykalnienie 1960-1962
25. Dąbrowska Ewa fortepian, akompaniament 1967-1974
26. Dąbrowski Robert skrzypce 1972-1975
27. Dolatowska Róża fortepian 1954-1970
28. Dolatowski Henryk skrzypce 1955-1968
29. Dobrowolska Hanna fortepian 1990-1991
30. Drobina Stanisław perkusja 1976-1999
31. Duda Wiesława wiolonczela 1982-1988, 1997-2007
32. Dunal Jan skrzypce 1951-1952
33. Duraj Łucja fortepian 1968-1972
34. Duda Janusz skrzypce 1977-1978
35. Dutkiewicz Anna fortepian, akompaniament 1980-1982
36. Erenfeld Artur trąbka 2000-2006
37. Figiel Łukasz gitara 2013-2015
38. Filc Jerzy fortepian 1966-1968
39. Fijałkowska Barbara flet 1970-1971
40. Filarska Elżbieta fortepian 1961-1973
41. Finkelman Bożena akordeon 1982-1984
42. Freus Józef skrzypce 1980-1982
43. Gałuszko Irena śpiew solowy 1962-1964
44. Gawlak Jadwiga fortepian 1971-1975
45. Gąsieniec Mirosław fortepian 1974-1975
46. Gąsieniec Małgorzata wiolonczela 2007-nadal
47. Gil Andrzej skrzypce 1979-1980
48. Glica Janina fortepian 1946-1974
49. Gocman Lucyna fortepian 1974-1975
50. Gola Teodor flet 1972-1976
51. Goleń Krzysztof gitara 2007-2013
52. Graczyk Józef trąbka, orkiestra dęta 1960-1975
53. Grabiec Stanisław skrzypce 1967-1968
54. Grotek Wacław skrzypce 1960-1968
55. Grin Teresa fortepian 1973-1975
56. Grenasiuk Anna flet 1985-1987
57. Gutowicz Lidia fortepian 1969-1970
58. Gutowicz-Engel Lidia fortepian 1999-obecnie
59. Gwozdek Joanna flet 2003-2003, 2005-2005
60. Hanisz Helena teoria 1965-1993
61. Hajdamowicz Konstanty klarnet 1970-1974
62. Helwing Bartłomiej gitara 1998-2008
63. Hendrych Irena fortepian 1954-1955
64. Hnat Dorota akordeon 1988-obecnie
65. Hochman-Kucewicz Ludmiła fortepian 1966-1969
66. Huk Tomasz saksofon, klarnet 1996-1997
67. Iwasyszyn Piotr fortepian, akompaniament 2008-nadal
68. Izdebska Aleksandra fortepian 1975-1976
69. Jankowska Katarzyna skrzypce 2001-2002
70. Jankowska Krystyna fortepian 1975-1978, 1981-2005
71. Jaruga Alina rytmika 1953-1959
72. Jastrzębska Alina umuzykalnienie 1951-1952
73. Jaworska Małgorzata fortepian 1978-1979
74. Kałuża Anna fortepian 1980-1986
75. Kalisiński Jan perkusja 1983-1983
76. Kęcki Feliks teoria, fortepian 1952-1972
77. Kisza Anna fortepian 1971-1974
78. Kisieliński Janusz akordeon 1979-1981, 1985-1986
79. Kita Jadwiga rytmika, fort. dodatkowy 1999-obecnie
80. Kliment Hilda fortepian 1950-1952
81. Konieczko Paweł klarnet 1954-1956
82. Kosiba Elżbieta fortepian 1970-1974
83. Koszel Anna skrzypce 1998-1999
84. Kotlewska Jadwiga skrzypce 1966-1967
85. Kozon Adelajda fortepian 1946-1954
86. Kowalska Marzena fortepian 2014-nadal
87. Kotecka Grażyna fortepian 1983-obecnie
88. Kowalewski Mieczysław perkusja 1974-1975
89. Kownacki Dariusz akordeon 1986-1988, 1992-1996
90. Kołodziejczyk Urszula skrzypce 1986-obecnie
91. Kolińska Ewa skrzypce 1993-1993, 2007-nadal
92. Kosiak Klaudia fortepian, akompaniament 2002-2005
93. Kozieł Marcin perkusja 1999-obecnie
94. Kryńska Eugenia śpiew solowy, fortepian 1948-1952
95. Krupa Lidia wiolonczela 1987-1988
96. Kurdybacha Edward flet 1979-1980
97. Lewandowska Alicja flet 1987-2007
98. Małkowicz Renata skrzypce 1979-1981
98. Mańka Robert perkusja 1953-1972
100. Małycha Jakub gitara 2015-nadal
101. Martynow Roman skrzypce 1952-1985
102. Matulewicz Antonina fortepian, teoria 1954-1964
103. Matuszczak Dominik gitara 2008-nadal
104. Matuszczak Małgorzata flet 2008-nadal
105. Majewska Krystyna teoria 1961-1963
106. Marzec Żanna fortepian 1974-1984
107. Maślankiewicz Jan wiolonczela 1980-1981,1985-1986
108. Mikiewicz Witold gitara 1978-1984
109. Miszczak Maria fortepian, akompaniament 2005-2008
110. Mrozik Jerzy flet 1966-1967
111. Musiał Edward skrzypce 1983-1985
112. Nawrocka Anna skrzypce 1965-1969
113. Nawarecka Elżbieta fortepian 1969-1970
114. Netzel-Kęstowicz Beata fortepian 1980-1992
115. Nikiel Justyna wiolonczela 1981-1982
116. Nowicka Wanda fortepian 1973-1976
117. Okonowicz Wanda śpiew solowy, teoria 1963-1975
118. Olszewska Aleksandra fortepian 1949-1952
119. Olbrich Marian flet 1964-1966
120. Owsiński Franciszek akordeon 1967-1974
121. Panek Marzena skrzypce 1999-2009
122. Perszewo Hanna fortepian 1948-1949
123. Pfeiffer Zofia wiolonczela, chór 1962-1979
124. Pietrakowska Barbara fortepian 1970-1971
125. Pindor Bernard puzon 1975-1982
126. Piotrowska Krystyna fortepian 1977-1977
127. Picz Joanna flet 1982-1987
128. Pogoda Emil skrzypce 1978-1979,1985-1986
129. Początek Roman śpiew solowy 1954-1956
130. Pochludka Marian skrzypce 1966-1972
131. Powrosło Rudolf fortepian 1950-1951
132. Prajel Jadwiga fortepian 1977-1981
133. Przybyła Anna fortepian 1959-1960
134. Przybylska Julita fortepian, akompaniament,
fort. dodatkowy
1999-2002
135. Przybylski Wacław gitara 1976-1998
136. Ptak Czesława skrzypce 1968-1977
137. Pyrek Halina skrzypce 1966-1967
138. Rękas Elżbieta fortepian 1975-1984
139. Richter Janina fortepian 1966-1969
140. Rolak Henryk skrzypce 1959-1960
141. Rogala-Iwańczuk Irena fortepian 1980-1981, 1987-1993
142. Romanik Stefan klarnet 1957-1958
143. Różyczka Włodzimiera śpiew solowy 1986-1990
144. Rusinek Małgorzata skrzypce 2006-2007
145. Rybitw Jacek saksofon 1995-1996, 1997-obecnie
146. Sarosiek Jolanta fort. dodatkowy,
akompaniament
2005-obecnie
147. Sadłowska Maria teoria 1973-1979
148. Sąsiadek Eugeniusz śpiew solowy 1956-1962
149. Sajdak Konrad trąbka 2008-nadal
150. Sędziowska Zofia śpiew solowy 1948-1952
151. Sebera-Piskorska Mariola skrzypce 1975-1976
152. Schmidt Anna skrzypce 1965-1966
153. Sidor Helena wiolonczela 1995-1997
154. Smoła Mieczysław skrzypce 1979-1979, 1988-1989
155. Sobczak Małgorzata flet 2007-2008
156. Sołtys Bogusława kontrabas 1976-1978
157. Srokowska Maria teoria 1951-1952
158. Stojanowska Beata fortepian 1984-1988
159. Stadnik Ryszard klarnet, saksofon 1960-1992
160. Stocki Tomasz skrzypce 1968-1969
161. Szela Zbigniew flet 1976-1977
162. Szporka Hanna fortepian 1986-1989
163. Szporka Zbigniew gitara 1986-1989
164. Szram Małgorzata skrzypce 1986-1986
165. Szcześniak Franciszek akordeon 1949-1958
166. Szermińska Marta fortepian 1967-1970
167. Szmigielski fortepian 1951-1953
168. Szymczykiewicz Czesława fortepian 1956-1957
169. Tęcza Ryszard skrzypce 1969-1969
170. Tondera Henryk skrzypce, orkiestra 1957-1973
171. Tomczyk Teresa fortepian 1968-1989
172. Tomalik Łucja fortepian 1968-1972
173. Tomasiak Dominik gitara 2008-2016
174. Toporowska Ewa teoria, fortepian 1988-obecnie
175. Trembecki Romuald klarnet 1990-1990
176. Trylnik Elżbieta fortepian 1972-1981
177. Trela Adam fortepian 1979-1981
178. Trzmielewska Zofia fortepian 1953-1954
179. Wawrzynek Joachim fortepian, teoria 1949-1974
180. Wajda Adam trąbka 1978-2000
181. Waberska-Gołębiowska Maria fortepian, rytmika 1979-1999
182. Wełna Władysław  skrzypce 1949-1952
183. Wittig Aleksandra fortepian 1953-1954
184. Wierus Władysław akordeon 1953-1954
185 Wigocka Lidia fortepian 1968-1969
186. Wittek Henryk umuzykalnienie, chór, skrzypce 1963-1965
187. Wisłocki Maciej gitara 1994-2008
188. Wiśniewska Wacława fortepian, teoria 1981-1983
189. Worożańska Wiesława fortepian 1984-1985
190. Wojciechowski Wiktor skrzypce 1987-1987
191. Wolniak Leszek trąbka 1976-1976
192. Wrzos Henryk puzon 1960-1975
193. Zawadzka Janina fortepian, teoria 1946-1952
194. Zawisza Maria fortepian 1969-2014
195. Zawisza Jerzy Wiesław fagot, klarnet, chór,
orkiestra janczarska
1973-1987
196. Zaniewska Monika skrzypce 1973-1973
197. Ząbek Jan skrzypce 1977-1978
198. Zdanowicz Florian skrzypce, flet 1958-1964
199. Żbikowski Janusz trąbka 1975-1976

STROICIELE - KONSERWATORZY INSTRUMENTÓW:

1. Bochyński Bogdan 1979-1986
2. Moskwa Jerzy 1958-1967
3. Skallaban Witold 1967-1968
4. Skarżyński Cyryl 1986-2001
5. Skarżyński Dariusz 2001-2016
6. Sławski Bogdan 1976-1979

PRACOWNICY ADMINISTRACJI:

1. Bujak Alicja bibliotekarz 1981-obecnie
2. Chloupek Alina prac. sekretariatu 1964-1992
3. Dziurzyńska Aleksandra prac. sekretariatu 1962-1964
4. Imbras Stanisław gł. księgowy 1958-1988
5. Ilków Ewa specjalista kadr, kasjer 1983-2007
6. Kamińska-Krupa Magdalena referent-kasjer 2007-nadal
7. Kamińska Maria sekretarz szkoły 1992-nadal
8. Kołtowska Joanna gł. księgowa 1988-1999
9 Kotecka Dorota referent-kasjer 2010-2013
10. Krajewska Krystyna prac. sekretariatu 1976-1983
11. Kulpa Bronisława prac. sekretariatu 1961-1962
12. Kucharzyszyn Irena prac. sekretariatu 1969-1971
13. Majer Stanisława prac. sekretariatu 1949-1952
14. Małunowicz Mirosława gł. księgowa 1999-nadal
15. Markiewicz Regina gł. księgowa 1954-1958
16. Martynow Helena prac. sekretariatu 1956-1960
17. Starzewska Helena prac. sekretariatu 1953-1954
18. Urbanowicz Maria prac. sekretariatu 1971-1972

PRACOWNICY OBSŁUGI:

1. Bednarska /Wer-Kaczorowska/
Krystyna   
prac. obsługi 1988-obecnie
2. Czekaj Maria prac. obsługi 1949-1952
3. Dabioch Ewa prac. obsługi 1991-1995
4. Dembińska Filomena prac. obsługi 1954-1958
5. Flinik Irena prac. obsługi 1957-1958
6. Habrych Dariusz palacz 1995-2000
7. Habrych Tadeusz konserwator 1995-1999
8. Hrycko Bogusława prac. obsługi 1996-2006
9. Jankowska Leokadia palacz 1974-1995
10. Kaczorowska Janina woźna 1983-1991
11. Kaczorowski Antoni konserwator 1988-1995
12. Kolasiński Ludwik woźny 1958-1959
13. Kocimska Maria prac. obsługi, woźna 1968-2010
14. Kopeniek Janina prac. obsługi 1947-1948
15 Korzeniowska Alicja 2010-2016
16. Makarewicz Kazimierz palacz 1973-1974
17. Makowska Zofia prac. obsługi 1957-1988
18. Marynowska Elżbieta 2012-nadal
19. Owsiak Maria prac. obsługi 1967-1968
20. Pacia Józef woźny 1973-1983
21. Pawlik Stefan palacz 1968-1973
20. Pawlik Ryszard palacz 1971-1971
22. Pluskota Bożena prac. obsługi 1995-1996
23. Sapa Zbigniew woźny 1970-1971
24. Sekulski Henryk konserwator 1999-2016
25. Sklarek Engelbert woźny 1968-1970
26. Szczęśniak Zdzisław woźny 1971-1972
27. Świda Mariola 2007- obecnie
28. Wierszyłowska Jadwiga prac. obsługi 1957-1968