*Nowe - Jubileusz - 70 lecia

zapisy

kliknij powiększ

Termomodernizacja

bip logo-psm

Zamówienia publiczne

Zobacz PSM wirtualnie

spacer wirtualny 360kliknij i zobacz >

Lokalizacja PSM

lokalizacja-m

 

lokalizacja1m

Kliknij i powiększ >

Lista uczniów przyjętych na rok szkolny 2013/2014
do Państwowej Szkoły Muzycznej I st. im. Józefa Elsnera w Brzegu 

 Klasa I cykl sześcioletni 

Lp. Nazwisko i imię  Instrument Klasa Nauczyciel
  1.  
Łozińska Patrycja Fortepian 24 J. Bogdanowicz-Drobina
  1.  
Mika Karolina Fortepian 24 J. Bogdanowicz-Drobina
  1.  
Kawiak Karol Fortepian 24 J. Bogdanowicz-Drobina
  1.  
Furman Krzysztof Fortepian 16 Piotr Iwasyszyn
  1.  
Lenarczyk Klaudia Fortepian 17 Lidia Gutowicz-Engel
  1.  
Peter Kassel Duffus Fortepian 17 Lidia Gutowicz-Engel
  1.  
Szkoda Maria Fortepian 20 Grażyna Kotecka
  1.  
Wojnarowska Julia Fortepian 16 Maria Zawisza
  1.  
Kramek Malwina Fortepian 14 Ewa Toporowska
  1.  
Nowacki Artur Akordeon 25 Dorota Hnat
  1.  
Antonowicz Maciej Akordeon 25 Dorota Hnat
  1.  
Florków Patryk Akordeon 25 Dorota Hnat
  1.  
Szczypel Julita Gitara 26 Łukasz Figiel
  1.  
Stawicki Jan Gitara 15 Dominik Matuszczak
  1.  
Strona Oliwia Gitara 26 Łukasz Figiel
  1.  
Lis Julia Flet 30 Małgorzata Matuszczak
  1.  
Parnicka Małgorzata Flet 30 Małgorzata Matuszczak
  1.  
Dąbkowska Aleksandra Flet 30 Małgorzata Matuszczak
  1.  
Grobbel Izabella Flet 30 Małgorzata Matuszczak
  1.  
Kowalska Julia Flet 30 Małgorzata Matuszczak
  1.  
Szkoda Wiktoria Skrzypce 13 Ewa Kolińska
  1.  
Morońska Aleksandra Skrzypce 13 Ewa Kolińska
  1.  
Dzieża Oliwia Skrzypce 13 Ewa Kolińska
  1.  
Bajcer Joanna Skrzypce 12 Urszula Kołodziejczyk
  1.  
Kramarczyk Alicja Skrzypce 12 Urszula Kołodziejczyk
  1.  
Szpringiel Artur Skrzypce 12 Urszula Kołodziejczyk
  1.  
Budzińska Natalia Skrzypce 12 Urszula Kołodziejczyk
  1.  
Godek Zuzanna Skrzypce 12 Urszula Kołodziejczyk
  1.  
Baranowski Krzysztof Perkusja 28 Marcin Kozieł
  1.  
Nowak Malwina Perkusja 28 Marcin Kozieł
  1.  
Biłyk Kinga Perkusja 28 Marcin Kozieł
  1.  
Mayer Grzegorz Perkusja 28 Marcin Kozieł
  1.  
Selak Franciszek Trąbka 27 Konrad Sajdak
  1.  
Kostrzewa Milena Wiolonczela 26 Małgorzata Gąsieniec
  1.  
Chochołowicz Karolina Wiolonczela 26 Małgorzata Gąsieniec

Rezerwa;

1.

Wadówka Amelia

Skrzypce

13

Ewa Kolińska

2.

Oborska Aleksandra

Skrzypce

12

Urszula Kołodziejczyk

3.

Nawrocka Kinga

Gitara

15

Dominik Matuszczak

4.

Andruchowicz Mikołaj

Akordeon

25

Dorota Hnat

 Rozpoczęcie roku szkolnego 2013/2014 

2 września 2013 r. godz. 16.30  


Lista uczniów przyjętych na rok szkolny 2013/2014
do Państwowej Szkoły Muzycznej I st. im. Józefa Elsnera w Brzegu

Klasa I cykl czteroletni 

Lp.

Nazwisko i imię 

Instrument

Klasa

Nauczyciel

  1.  

Hutman Ktystian

Fortepian

16

Maria Zawisza

  1.  

Maryszczak Zuzanna

Akordeon

25

Dorota Hnat

  1.  

Gruszka Aleksandra

Gitara

26

Łukasz Figiel

  1.  

Sinkowska Nicola

Perkusja

28

Marcin Kozieł

  1.  

Gruszka Mateusz

Perkusja

28

Marcin Kozieł

  1.  

Kawałek Marcelina

Skrzypce

13

Ewa Kolińska

  1.  

Szulikowska Justyna

Skrzypce

13

Ewa Kolińska

  1.  

Maryszczak Emilia

Skrzypce

13

Ewa Kolińska

  1.  

Setla Aleksandra

Saksofon

29

Jacek Rybitw

  1.  

Światłowicz Kajetan

Trąbka

27

Konrad Sajdak

  1.  

Wierny Zuzanna

Trąbka

27

Konrad Sajdak

  1.  

Głowacka Magdalena

Perkusja

28

Marcin Kozieł

Rezerwa;

1.

Andrychów Elżbieta

Gitara

26

Łukasz Figiel

2.

Soja Anastazja

Gitara

15

Dominik Matuszczak

Rozpoczęcie roku szkolnego 2013/2014 
2 września 2013 r. godz. 16.30